Laden

« Alle

  • Dit event is voorbij.

Jeugd kampioenschap en koningsschieting van België te Dudzele

17 augustus

 

57e NATIONALE JEUGDFINALE
ZATERDAG, 17 AUGUSTUS 2019
te Brugge,
bij de Koninklijke Sint-Sebastiaansgilde
 Eendracht maakt macht Dudzele

Programma

9u 15 Samenkomst op het terrein.
Deelnemers moeten zich aanmelden bij de jeugdvoorzitter (afwezigen worden onherroepelijk vervangen)
9u 30

Tot 11u30

Finale Kampioenschap van België

- Wip I          scholieren en miniemen
- Wip II         juniores

Na de finale: Huldiging kampioenen en receptie.
13u30 tot 18u Koningsschieting Jeugd + prijzenschieting  (Wip III ) Inleg: gratis

(Koningsschieting: voorbehouden aan alle jeugdschutters die in het bezit zijn van een geldige bondskaart KNBBW).
Aan de prijzenschieting zijn ook toegelaten de niet-Belgische schutters met een geldige bondskaart KNBBW,  NBvW of UAANF.

Gratis: porselein en glazen (versierd met het jeugdwapen)

18u 30 Prijsuitreiking.
13u30 tot 18u30 Prijsschieting seniores K.N.B.B.W. (Wip I en II)  Inleg: 7€
(ook toegelaten aan niet-Belgische schutters met een geldige bondskaart KNBBW,  NBvW of UAANF)Gratis:20 prijzen speciaal vervaardigd voor deze gelegenheid. 

volgorde schietbeurten

Miniemen 

1 Uvyn Loic Gent Ware Vrienden S.S.
2 Van Bruyssel Eelyas Wintam S.S.
3 De Schuyter Lars Dudzele S.S.
4 Goedertier Michiel Gent Ware Vrienden S.S.
5 Van Den Wyngaert Dean Wintam S.S.
6 Steenhout Maxence Londerzeel Schuttersvr

 Scholieren 

1 De Vleeschouwer Lucas Kallo Vrij & Blij
2 Caubergs Febe Heusden S.S. Hal
3 Demaerel Thimoty Houtem S.S
4 Bellemans Kiano Galmaarden W.T
5 Vanneste Lando Kuurne S.K.
6 De Block Artur Merendree W.T
7 Genouw Arne Veldegem S.S
8 Van Der Weyen Xante Merksplas Kunstvrienden
9 De Graeve Robbe Deinze S.S.
10 Vanneste Niels Kuurne S.K.
11 Taillaert Tibo Mariakerke S.S.
12 Van Vooren Yana Kaprijke S.S.

 Juniores 

1 Willekens Doriana Wintam S.S.
2 Van Der Weyen Quinten Merksplas Kunstvrienden
3 Cleemput Roxanne Aalst Park
4 Raman Celine Overmere S.S.
5 Bukenbergs Kobe Tubize S.S.
6 Degrande Dylano Staden S.S
7 Demaerel Joshua Houtem S.S
8 Bellemans Jordy Galmaarden W.T
9 Verslype Branco Esen S.S.
10 Marcelis Leslie Tubize S.S.
11 De Neve Alessio Bassevelde S.S.
12 Bellinckx Goran Heusden S.M. Berkenbos
13 Van Loock Milan Schriek S.J.B.
14 De Smedt Xenia Wichelen S.S.
15 Van Merhaeghe Thibau Kluisbergen De Vrije

 

Gegevens

Datum:
17 augustus
Club:
Dudzele K.S.S. Gilde Eendracht Maakt Macht
Adres:
Stokerij 9, 8380 Dudzele BE
Contact:
Marc Goedertier 0487/518775
Evenement Categorie: